توضیحات

 • دنبال کلاس آموزش مدلینگ حرفه ای می گردی؟همین الان ثبت نام کن ↓

آموزش مدلینگ مبتدی بانوان

آموزش مبتدی مدلینگ آقایان

مدلینگ سنتر و آموزش مدلینگ حرفه ای

آموزش مدلینگ حرفه ای آرزوی هر فرد می باشد. امروزه افراد تمایل بسیاری به ورود به عرصه مد و فشن دارند. اما چطور می توان به آموزش مدلینگ حرفه ای پرداخت؟

چطور می توان با معیارهای استاندارد در مد و فشن آشنا شد؟

مدلینگ سنتر به عنوان برترین مرکز مد و فشن در سراسر ایران با استفاده از برترین اساتید مدلینگ در سراسر ایران اقدام به تشکیل کلاس های آموزش مدلینگ حرفه ای نمود.

کلاس های آموزش مدلینگ در حالت کلی در مدلینگ سنتر شامل آموزش مدلینگ مبتدی و آموزش مدلینگ حرفه ای می باشد.

معمولا افرادی که به مدلینگ سنتر مراجعه می کنند خیلی صریح و ساده از ما می پرسند چطور می توانم مدل شوم ؟

خب قطعا ورود به عرصه مد و فشن نه تنها برای جوانان بلکه برای اکثر افراد در سنین مختلف هیجان انگیز می باشد. اما هیچ یک از افراد به نحوه صحیح ورود به این عرصه آشنایی ندارند.

مدلینگ سنتر به صورت کاملا تخصصیی افراد را آماده ی ورود به این حوزه می کند. افرادی که به عرصه مد و فشن علاقمند می باشند به راحتی با یک تماس می توانند به آموزش مدلینگ بپردازند. کلاس های آموزش مدلینگ تا حدی تخصصی برگزار می شود که از ابتدایی ترین مسائل تا حرفه ای ترین موارد مورد بررسی دقیق قرار می گیرد.

در مجموعه کلاس های آموزش مدلینگ مبتدی افراد تمامی الزامات ورود به عرصه مد و فشن را می آموزند و مربیان در صدد آموزش های جدید در عین رفع نواقص عادات و رفتارهای هنرجویان می باشند.

در آموزش مدلینگ مبتدی هنرجویان با انواع سکشن های مدلینگ آشنا می شوند و در مورد تک تک آنها اطلاعات به خصوصی کسب می نمایند.

معمولا افرادی که برای نخستین بار وارد کلاس های آموزش مدلینگ میشوند سعی در یافتن پاسخ سوالات مختلفی هستند که ذهن آنها را مدت ها در گیر نموده است.

مربیان کلاس های آموزش مدلینگ مبتدی و آموزش مدلینگ حرفه ای با تدبیر خود به صورت روشن و .اضح پاسخگوی سوالات شما عزیزان در این عرصه خواهند بود.

نکته ی جالب توجه در مورد مدلینگ این است که تمامی افراد در هر سن و شرایط جسمانی و ظاهری که دارند به نوبه خود می توانند با آموزش هایی تخصصی به عرصه مد و فشن ورود کنند اما در مورد مدلینگ قضیه نسبت به سایر حوزه های شغلی اندکی متفاوت است.

شاید ورود به عرصه مد و فشن راحت باشد اما چطور می توان در آن تداوم داشت و روز به روز سطح مهارت خود را افزایش داد؟

در کلاس های آموزش مدلینگ مبتدی به چگونگی ورود به عرصه مدلینگ آموزش داده می شود اما ماندگاری در این عرصه در گروی رعایت اصول و قواعدی است که همچون نکات کلیدی می باشد و در کلاس های آموزش مدلینگ حرفه ای به آن اشاره می گردد.

مدلینگ سنتر به عنوان برترین مرکز مدلینگ ایران قصد دارد شما را به صورت کاملا تخصصی حمایت کند تا تبدیل به یک مدل حرفه ای در کشور عزیزمان ایران شوید.

شرایط مدلینگ

ورود به عرصه مدلینگ

شرایط مدلینگ شدن از نظر متخصصان 

شاید بیش از نیمی از افرادی که به مدلینگ سنتر مراجعه می کنند به دنبال مدل شدن هستند و بی صبرانه منتظر کسب اطلاعاتی در مورد شرایط آن می باشند.

در این قسمت به چند مورد ابتدایی از شرایط ورود افراد به عرصه مدلینگ اشاره می نماییم. البته هنرجویان که به دنبال ورود به عرصه مد و فشن می باشند باید تحت آموزش های مختلفی قرار گیرند در این قسمت تنها به الزامات ورود به عرصه مدلینگ اشاره می نماییم.

به صورت جامع در مورد ورود به عرصه مد و فشن در کلاس های آموزش مدلینگ ابتدایی به بحث و گفت و گو پرداخته می شود و هنرجویان از تمامی الزامات ورود به این عرصه آگاهی می یابند.

معمولا 90 درصد متقاضیانی که به مدلینگ سنتر مراجعه می کنند جویای شرایط مدلینگ هستند، آنها می خواهند بدانند شرایط لازم برای مدلینگ شدن چه می باشد.

شرایط مدلینگ در ایران و خارج از ایران اندکی با هم تفاوت دارد. در این قسمت به این موضوع می پردازیم، تا تمام جوانب برای دوستانی که قصد دارند قدم در این مسیر بگذارند به تمام جوانب واقف باشند.

قطعا وقتی انسان قصد دارد به صورت تخصصی و حرفه ای قدم در راهی بگذارد باید تمام پستی و بلندی های مسیر را بسنجد و باتوجه به آن با قدرت به یادگیری بپردازد.

در حالت کلی ورود به عرصه مدلینگ همانطور که در آموزش مدلینگ مبتدی به آن اشاره شد شرایط به خصوصی میطلبد که به نوعی اساس و اصول ورود به این حوزه می باشد و استانداردهای جهانی محسوب میشود که در جای جای نقاط جهان از آن تبعیت می شود.

اما همین معیارها نیز باتوجه به موقعیت جغرافیایی و کشور میتواند متغیر باشد. در حالت کلی شرایط مدل شدن در ایران نیز همانند کشورهای غربی می باشد.

آقایانی که قصد ورود به این حرفه را دارند به طور استاندارد باید قدی بیش از 180 سانتی متر داشته باشند و بانوان حداقل باید قدی حدود 170 سانتی متر داشته باشند.

معمولا در cat walk از هنرجویان آقا که به صورت میانگین قدی حدود 187 سانتی متر دارند و بانوانی که قدی حدود 174 سانتی متر دارند استقبال می شود.

البته این مورد تنها یکی از پارامترهای زیبایی در عرصه مد و فشن به شمار می رود هنرجویان برای وارد شدن به cat walk های مختلف بسته به نوع پروژه باید به وزنی ایده آل برسند البته در کلاس آموزش مدلینگ حرفه ای به صورت تخصصی به بحث تناسب اندام پرداخته می شود و هنرجویانی که اندکی اضافه وزن دارند نیز می توانند بدون هیچ نگرانی با یک برنامه 2 ماهه به وزن ایده آل خود برسند.

البته این معیار تنها در مورد cat walk قابل اهمیت است اما اگر شما پس از گذراندن کلاس های آموزش مدلینگ حرفه ای تصمیم به ورود به عرصه photo model  گرفتید بیش از هر چیز باید به دنبال استانداردهای زیبایی در چهره نمایید. مدل های عکاسی بیش از هر چیزی باید استانداردهای زیبایی را در چهره خود داشته باشند در این مورد نیز مدلینگ سنت هنرجوبیان را به سمت رعایت نکات اصولی سوق می دهد.

البته این موارد تنها مربوط به کشور ایران میباشد در کشورهای دیگر باتوجه به میانگین قد افراد جامعه متغیر خواهد بود به عنوان مثال در کشور ایتالیا این استاندارد قد بسیار بیشتر است در این کشور میانگین قدی که برای آقایان مشخص شده است  است185 و برای بانوان 175 سانتی متر است.

همچنین ایده آل ترین قد برای آقایان 189 سانتی متر و برای بانوان 179 سانتی متر است که اکثرا از افرادی با این قد برای کت واک های مختلف در سطوح مختلف استفاده می گردد.

کلاس آموزش مدلینگ حرفه ای

آموزش مدلینگ حرفه ای

در کلاس های آموزش مدلینگ حرفه ای چه می گذرد؟ 

در این مطلب نیز سعی داریم آنچه در کلاس های آموزش مدلینگ حرفه ای می گذرد که باعث می شود شما به یک مدل حرفه ای تبدیل شوید را مورد بررسی قرار دهیم.

 • آشنایی با مدل های مشهور
 • مشخص شدن راه هنرجویان
 • بهبود وضعیت پوست افراد
 • نحوه صحیح راه رفتن
 • تصحیح فرم بدن
 • آموزش صحیح استفاده از اکسسوری
 • آموزش قوانین لباس ها
 • آموزش ژست های مناسب
 • بررسی منابع معتبر در زمینه مد
 • ارائه برنامه زندگی متفاوت
 • تمرینات تخصصی ورزشی

 

هر یک از موارد فوق را در این قسمت تشریح خواهیم کرد تا شما عزیزان به صورت کامل با آموزش مدلینگ حرفه ای آشنا شوید.

آشنایی با مدل های مشهور در کلاس آموزش مدلینگ حرفه ای

این نکته مهم را فراموش نکنید انسان با الهام گرفتن از محیط اطراف است که به موفقیت های بزرگ دست میابد. در کلاس آموزش مدلینگ حرفه ای مدل های مشهور دنیا به هنرجویان معرفی می شود.

هنرجویان در عین حال که با مدل های مشهور دنیا آشنا می شوند رفتار و خصوصیات اخلاقی این مدل های مشهور را مورد بررسی قرار می دهند.

این بررسی آنقدر همه جانبه است که افراد با مدل های مختلف  که در حوزه های مختلف مدلینگ فعالیت دارند آشنا شده و از متد کاری آنها که به نوعی ساین آنها می باشد استفاده می کنند.

مشخص شدن راه هنرجویان

یکی از مهم ترین نکات موفقیت افراد در حوزه های موفقیت شغلی، تحصیلی و… یافتن راه مشخص یا به عبارت ساده تر مشخص نمودن هدف است.

هنرجویان در کلاس های آموزش مدلینگ حرفه ای پس از آشنا شدن با مدلینگ های مختلف با سطوح مختلف باید قادر باشند به کمک مربیان خبره خود راه مشخصی را انتخاب نمایند.

همانطور که تا کنون متذکر شدیم مدلینگ قسمت های مختلفی دارد از جمله مدل لباس، مدل عروس، مدل آرایشی، مدل اکسسوری آقایان و بانوان و… افراد باتوجه به برترین ویژگی ظاهری خود و میزان علاقه باید قادر به انتخاب راه مشخصی برای خود باشند.

البته این انتخاب بدین منزله نیست که شما تنها مجبور به ادامه در این مسیر هستید اما از آنجا که آموزش های هر یک از این حوزه های با هم متفاوت می باشد اگر به صورت تخصصی وارد قسمت مشخصی شوید ادامه مسیر برایتان راحت تر خواهد شد. اما در این مورد اجباری در میان نیست، چه بسیار مدل های مشهوری که در عرصه های مختلف فعالیت داشتند و در هریک از عرصه ها خوش درخشیدند.

بهبود وضعیت پوست افراد

همانطور که همگان بر این موضوع واقف هستید پوست زیبا یکی از پارامترهای مهم در زیبایی به حساب می آید. یک مدل حرفه ای باید بر این  مورد توجه ویژه ای داشته باشد. در سراسر دنیا مدل های مشهور مختلف در طول زندگی خود تحت نظارت برترین پزشکان متخصص پوست و مو قرار دارند.

هنرجویان کلاس های آموزش مدلینگ حرفه ای موظف هستند به وضعیت پوست و مو خود توجه ویژه ای داشته باشند. در این مورد پزشکان خبره در سراسر ایران به متقاضیان معرفی می گردد که از این طریق بتوانند به صورت ریشه ای مشکلات پوستی خود را برطرف سازند.

افرادی که به صورت جدی قصد ورود به عرصه مد و فشن را دارند از ابتدای ورود به کلاس های آموزش مدلینگ حرفه ای باید تحت نظر پزشک پوست و مو خود باشند.

نحوه صحیح راه رفتن

این نکته را فراموش نکنید که یک مدلینگ حرفه ای به واسطه آناتومی بدن خود است که می تواند هنرنمایی کند. برتری مدلینگ ها با سایر افراد جامعه با نحوه راه رفتن و در حالت کلی استایل ظاهری آنها می باشد.

وقتی درست راه رفتن در ذهن افراد تحکیم شود قطعا بر زیبایی ظاهری فرد دو چندان افزوده خواهد شد. یک مدل به صورت کاملا تخصصی باید با نحوه راه رفتن صحیح خود به زیبا نشان دادن استایل خود کمک کند.

البته این مورد بسیار وسیع است و در کلاس آموزش مدلینگ حرفه ای مدت زمان زیادی به آموزش آن اختصاص داده می شود. شما به عنوان یک هنرجو کلاس آموزش مدلینگ حرفه ای باید آنقدر توانایی داشته باشید که با نحوه ی راه رفتن و نفوذ نگاهتان آنقدر حس خوبی به مخاطبان القاء نمایید که ناخودآگاه شیفته ی آن برند شوند.

اگر شما به عنوان یک مدل لباس های رسمی انتخاب شده اید باید آنقدر حرکات حرفه ای را به نمایش بگذارید که مخاطبان با یک نگاه جذب برند مورد نظر شوند.

تصحیح فرم بدن

یکی از اصلی ترین نکاتی که در کلاس های آموزش مدلینگ حرفه ای انجام می شود تصحیح فرم بدن هنرجویان است. این مرحله به نوعی در راستای مرحله ی قبل تعلیم درست راه رفتن هنرجو می باشد.

بیش از نیمی از افراد ایرادات به خصوصی در حین راه رفتن دارند که خود متوجه آن نیستند یا اگر هم متوجه باشند به سختی می توانند برای رفع آن تلاش نمایند.

در کلاس های آموزش مدلینگ حرفه ای از اساتید تربیت بدنی و در موارد به خصوص از پزشکان متخصص استفاده می شود.

در کلاس های آموزش مدلینگ حرفه ای مربیان آنقدر همه ی موارد را زیر ذربین ملاحظه می نمایند که حتی به کوچک ترین مشکلاتی که در ظاهر افراد تاثیر می گذارد در مدت زمان اندکی پی می برند و در رفع آن به هنرجویان یاری می رسانند.

البته گاها برخی از عادات رفتاری و جسمانی آنقدر ریشه ای است که ممکن است خطر آفرین باشد در این موارد نیز به صورت کاملا تخصصی و با نظارت برترین متخصصان مراحل تصحیح فرم بدنی انجام می گردد.

آموزش صحیح استفاده از اکسسوری در کلاس های آموزش مدلینگ حرفه ای

هر یک از افرادی که قصد ورود به عرصه مدلینگ را دارند باید به صورت شخصی از اکسسوری های خود استفاده نمایند. تاثیری که اکسسوری های مختلف در ظاهر شما دارد امری غیر قابل انکار می باشد.

در کلاس های آموزش مدلینگ حرفه ای نحوه ی استفاده صحیح از اکسسوری های مختلف باتوجه به سن و سایر موارد موثر در ظاهر را آموزش خواهد داد.

آموزش قوانین لباس ها

یکی از مهم ترین نکاتی که در عرصه مدلینگ باید به آن توجه ویژه ای گردد لباس می باشد. شما به عنوان یک مدل این وظیفه را دارید که به واسطه اندام استاندارد خود لباس های مختلف را به نحوی در معرض نمایش بگذارید که افراد با دیدن آنها به وجد آیند.

پس قطعا مدل ها باید در ظاهر و تیپ روزمره خود نیز ویژگی های مختلف را در نظر داشته باشد و رعایت نماید. به نوعی باید از قوانین لباس ها اطلاعات کافی داشته باشد . البته در قسمت های مختلف ما بر این نکته اشاره کردیم که در مدلینگ خلاقیت تاثیر بسیاری دارد اما این خلاقیت ها تا جایی معنا دارند که استانداردهای لباس را نقض نکنند.

ست کردن لباس های مختلف با هم یک استاندارد به خصوصی دارد که تنها در صورت رعایت آن است که مدل ها از لحاظ ظاهر نسبت به سایر افراد برتری میابند.

آموزش ژست های مناسب

مدل ها در طول زندگی خود مجبور هستند عکس های مختلفی بگیرند و آن را در فضاهای مجازی منتشر سازند. پس طبیعی است که باید با ژست های به خصوصی آشنایی داشته باشند.

یکی از آموزش هایی که به صورت کاملا تخصصی توسط متخصصان فوتوشوتینگ انجام می شود آموزش ژست های عکاسی به هنرجویان می باشد.

کلاس های آموزش مدلینگ حرفه ای به این مورد توجه بسیاری می کند و برای آموزش آن از افراد خبره در این حوزه ای=ستفاده می نماید.

بررسی منابع مختلف در حوزه مد

اگر چه در کشور ما به صورت آکادمیک به عرصه مد پرداخته نشده است اما مدلینگ یکی از رشته های تحصیلی پر طرفدار در کشور های دیگر می باشد.

مدلینگ سنتر به عنوان برترین مرکز مد و فشن در ایران در پی نهادینه کردن مدلینگ متناسب با فرهنگ و پوشش اسلامی در ایران می باشد و در این خصوص از برترین منابع که در سراسر جهان به آموزش آن پرداخته می شود استفاده می نماید تا آنچه که مد نظر دارد را به درستی به افراد آموزش دهد.

متخصصان مدلینگ سنتر تمام وقت خود را به بررسی منابع مختلف مدلینگ اختصاص داده اند تا بتوانند با استفاده از این منابع و تلفیق اصول آن با فرهنگ و آیین ایرانی در عرصه مد و فشن بیشترین تاثیر را در عرصه مدلینگ ایران داشته باشند.

حرفه مدلینگ یکی از عرصه های شغلی است که در سراسر جهان افراد بسیاری علاقه خود را به آن نشان داده اند و به صورت تخصصی فعالیت می کنند، قطعا در کشورما نیز افراد بسیاری نسبت به این حرفه علاقمند هستند اما به جهت کمرنگ بودن آن تا کنون نتوانسته اند به شکل صحیح آموزش ببینند و در این زمینه فعالیت داشته باشند.

مدلینگ سنتر با برگزاری کلاس آموزش مدلینگ در دو سطح ابتدایی و آموزش مدلینگ حرفه ای تلاش می کند تا به صحیح ترین شکل ممکن آموزش های لازم را به هنرجویان انتقال دهد و راه را برای آنها هموار سازد.

ارائه برنامه زندگی در کلاس های آموزش مدلینگ حرفه ای

هنرجویان عزیز توجه داشته باشید پس از ورود به عرصه مدلینگ شما به فاز جدیدی از زندگی قدم می گذارید. پس باید در این خصوص ویژگی های مختلفی داشته باشید و در زندگی خود تحولاتی عظیم ایجاد نمایید.

متخصصان مدلینگ سنتر در کلاس های آموزش مدلینگ حرفه ای برای هنرجویان برنامه ای ست می کنند که در بردارنده ملزومات وجودی مدل ها می باشد.

معمولا این برنامه ها شامل برنامه ورزشی، برنامه غذایی، برنامه ای برای تمرینات یوگا و… میباشد که همگی در راستای بهبود وضعیت جسمانی هنرجویان می باشد.

تمرینات تخصصی ورزشی

یکی از الزامات ورود به عرصه مد و فشن اندام زیبا برای آقایان و بانوان میباشد. رسیدن به اندامی زیبا و ایده آل تنها در گروی رعایت رژیم غذایی مناسب و ورزش می باشد.

از عوامل جدا نشدنی عرصه مدلینگ ورزش است. همانطور که در صفحه آموزش مدلینگ به این موضوع اشاره کردیم اکثر مدل های معروف جهانی برای حفظ جایگاه خود در این عرصه تمرینات ورزشی سختی در پیش گرفتند و هر روز آن را ادامه می دهند.

مدلینگ سنتر در کلاس های آموزش مدلینگ مبتدی هنرجویان را به سمت ورزش سوق می دهد اما این مورد در کلاس های آموزش مدلینگ حرفه ای کاملا شکل متفاوتی به خود می گیرد.

شما به عنوان یک مدل باید در طول روز مدت زمان زیادی را صرف ورزش کنید تا از این طریق به تناسب اندام همیشگی دست یابید.

به همین جهت باید سراغ ورزشی باشید که به آن علاقمند هستید و می توانید آن را به صورت تخصصی دنبال نمایید. تا اسم تناسب اندام به میان می آید اکثر هنرجویان به فکر ورزش بدن سازی خواهند افتاد. ورزش بدن سازی یکی از ورزش های جامع و خوب به شمار می رود اما اگر شخصی به این ورزش علاقه نداشته باشد میتواند به ورزش دلخواه بپردازد.

تعداد بسیاری از مدل های مشهور جهانی بیشتر زمان خود در طول روز را به ورزش های تخصصی می پردازند.

در آموزش مدلینگ به بسیاری از بانوان مدل از جمله کاندیسه سوانپول که علاقمندی خود را در ورزش بوکس دید و به صورت کاملا تخصصی وقت خود را به این ورزش اختصاص داد، بهاتی پرینسلو یکی از فرشتگان ویکتوریا سیکرت نیز یکی دیگر از مدل هایی است که در کلاس های آموزش مدلینگ حرفه ای از آن یاد می شود او از دوران نوجوانی به ورزش شنا روی آورد و به صورت تخصصی به آن پرداخت.

شما به عنوان هنرجویی که به دنبال ورود به عرصه مد و فشن می باشید باید قادر به انتخاب ورزشی باشید که از انجام آن لذت می برید تا بدین واسطه بتوانید به صورت مداوم به تناسب اندام خود بپردازید.

پس از گذراندن این مراحل در کلاس های آموزش مدلینگ حرفه ای هنرجویان به سمت فشن شوهای داخلی و بین المللی سوق داده می شوند.