آموزش مدلینگ1398-09-02T11:01:35+03:30

آموزش مدلینگ را به صورت تخصصی با مدلینگ سنتر تجربه نمایید. مدلینگ یکی از مشاغلی است که شاید آرزوی تمامی افراد به خصوص جوانان می باشد.

مدلینگ سنتر این امکان را برای شما عزیزان فراهم ساخته است تا بتوانید به راحتی به آموزش مدلینگ بپردازید. ما برای کلاس های آموزش مدلینگ در سراسر کشور این امکان را فراهم ساختیم که متقاضیان به راحتی در کمترین زمان به حرفه و تخصص دلخواه خود دست یابند.

آموزش مدلینگ تنها برای افرادی که قصد دارند به صورت حرفه ای گام در این حرفه بگذارند مناسب نیست بلکه از نظر متخصصان مدلینگ سنتر تمام افراد جامعه بالاخص جوانان لازم است تا حدودی به اصول مد واقف باشند.

گاها ظاهر برخی افراد تا حدی برایتان جلب توجه می کند که مجذوب او می شوید. می خواهید شما هم یکی از افرادی باشید که با تیپ ظاهری خود توجه همه را به خود جلب کنید؟

مدلینگ سنتر این امکان را برایتان فراهم ساخته است که استایل شخصی خود را مطابق با استانداردهای روز جهان سازید.

آموزش مدلینگ در مدلینگ سنتر

hr

امروزه مدلینگ یکی از حرفه های جذاب و پر درآمد در جهان است، افرادی که به این حرفه روی می آورند اکثرا افرادی هستند که عاشق محبوبیت هستند و برای دست یابی به آن همه روزه تلاش می کنند.

در قسمت فوق نسز به این موضوع اشاره کردیم که آموزش مدلینگ تنها برای انتخاب شغل و داشتن درآمد نمیباشد بلکه تمام افراد برای داشتن ظاهری جذاب لازم است در مورد مدلینگ و آموزش مدلینگ اندکی اطلاعات داشته باشند.

مدلینگ چیست

hr

اجازه دهید قبل از ورود به توضیحاتی پیرامون آموزش مدلینگ توضیحی در مورد واژه مدلینگ ارائه دهیم تا افرادی که با این حوزه آشنایی ندارند نیز اندکی در مورد آن اطلاعات کسب کنند.

اگر بخواهیم مدلینگ را به بیان ساده توضیح دهیم باید بگوییم حرفه ای که در آن به نمایش انواع مدل های لباس، مدل های آرایشی و زیبایی و… پرداخته می شود را مدلینگ گویند. معمولا در حرفه ی مدلینگ از افرادی با شرایط به خصوص استفاده می کنند و با ارائه کلاس های آموزش مدلینگ آنها را برای این حرفه آماده می سازند. افرادی که در این حرفه مشغول هستند نیز با نام مدل در جامعه شناخته شده اند در ادامه در مورد مدل نیز توضیحاتی ارائه می دهیم تا ماهیت آن برایتان به وضوح مشخص گردد.

شاید برایتان جالب باشد که برای اولین بار چه شخصی این حرفه را روی کار آورد مطابق اطلاعاتی که در اختیار داریم مدلینگ از سال 1853 توسط یکی از خیاط های مشهور به نام ” فردریک ورث ” که در حوزه حرفه خیاطی در آن زمان یکه تاز بود و به نوعی از معروف ترین خیاط های آن زمان محسوب میشد روی کار آمد.

فردریک در آن زمان لباس های مختلفی با مدل های ویژه طراحی می کرد اما همانطور که همگان بدان واقف هستید یک نوع به خصوصی از لباس تا زمانی که بر روی یک کاور باشد اصلا زیبایی خاصی ندارد به این فکر افتاد تا لباس های خود را در معرض نمایش بگذارد و بهترین راه این است که این لباس ها را از طریق یک انسان با استایل به خصوص به نمایش بگذارد تا بدین وسیله تمام جزئیات و ریزه کاری های خیاطی خود را بیش از پیش به رخ بینندگان بگذارد.

او برای نمایش لباس های طراحی شده از همسر خود استفاده نمود، فردریک توسط همسر خود توانست اولین مدلینگ جهان را در سال 1853 آغاز کند.

در آن زمان هنوز کسی به این فکر نبود که مدلینگ یک نوع شغل است و رفته رفته وقتی اهمیت آن برای افراد جامعه مشخص شد این حرفه نیز جهانی شد و این موضوع تا جایی ادامه داشت که در حال حاضر مدلینگ تا حدی شناخته شده است که افراد بسیاری این شغل را در افکار خود به عنوان آرزویی بزرگ می پرورانند.

اولین مرکز مدلینگ در پاریس با عنوان خانه مد تاسیس گردید. در آن زمان های ابتدایی که مدلینگ به عنوان یک حرفه در جامعه مرسوم گردید قوانین و شرایط به خصوصی نداشت. خیاط تنها یک مدل لباس به خصوص طراحی می کرد و در سایز مشخصی آن را میدوخت و لزوما افراد از شرایط ظاهری به خصوصی برخوردار نبودند اما امروزه با پیشرفت هایی که در این حوزه شاهد آن بودیم، ورود و حتی ادامه در این مسیر شرایط به خصوصی را می طلبد و مستلزم آموزش های به خصوصی نیز می باشد.

یکی از مواردی باعث شده است این حرفه علاقمندان بسیاری داشته باشد نداشتن شرایط سنی به خصوص است. بله دقیقا مدلینگ تنها حرفه ی در آمد زایی است که از کودکان 3 ساله تا سال خوردگان می توانند وارد آن شوند و به صورتی تخصصی در کلاس های آموزش مدلینگ شرکت نمایند.

مدل

hr

در قسمت فوق به این موضوع اشاره کردیم که مدلینگ توسط مدل ها انجام می شود حال مدل چه شخصی است ؟ در واقع مدل همان شخصی است که به واسطه ویژگی های ظاهری خود لباس، سبک آرایشی و… را در معرض نمایش قرار می دهد.

مدل ها امروزه به توسعه بسیاری از مشاغل کمک شایانی می کنند، معمولا افرادی که قصد نو آوری یک محصول به خصوصی را دارند، یا تولید کننده برند به خصوصی هستند می توانند از مدل ها برای تبلیغ برند خود انجام دهند.

یکی دیگر از مشاغلی که به کمک مدل ها بسیار رشد کرده است حرفه عکاسی می باشد. عکاسان در سطوح مختلف برای ارائه حرفه ی خود نیازمند مدل هایی با شرایط به خصوصی هستند. در واقع عکاسان نیز به کمک مدل های مختلف می توانند هنر عکاسی خود را در معرض دید بگذارند.

اگر بخواهیم در مورد حرفه هایی که مدل ها می توانند در آن ایفای نقش کنند اشاره کنیم یک لیست بلند بالایی خواهیم داشت که از حوصله خارج خواهد بود در حالت کلی مدل ها در تمامی هنر ها و مشاغلی تجسمی اعم از نقاشی، عکاسی، مجسمه سازی، آرایشی، خیاطی و… میتواند حضور داشته باشد.

امروزه کار مدلینگ شرایط و ضوابط خاصی را برای مدل ها فراهم ساخته است که البته کار راحتی نیست و مستلزم آموزش های به خصوصی است که توسط اشخاص متخصص انجام می شود.

مدلینگ سنتر تنها مرکز پرورش مدل های ایرانی است که به صورت تخصصی کلاس های آموزش مدلینگ را در سراسر ایران تشکیل می دهد.

یکی از عرصه هایی که تا کنون مدل های موفق در آن پای نهادند تبلیغات برندهای به خصوص است. در گذشته تبلیغات برندهای مختلف و مشهور از طریق چهره ها و شخصیت های معروف ورزشی و بازیگران انجام میشد اما امروزه حرفه مدلینگ تا حدی پیشرفت کرده است که تمامی مدل ها می توانند وارد عرصه تبلیغات برندهای مختلقف شوند.

حال که اندکی در مورد مدلینگ اطلاعات پیدا کردید بهتر است به سراغ موضوع اصلی آموزش مدلینگ برویم. حضور در کلاس های مدلینگ سنتر نیز همانند هر کلاس آموزشی دیگر مستلزم یک سری پیش زمینه هایی است که باید به آن واقف باشید.

در این قسمت قصد داریم شما را با الزامات حضور در کلاس های آموزش مدلینگ معتبرترین مرکز پرورش مدلینگ آشنا سازیم تا با پیش زمینه هایی صحیح پای در این حرفه و آموزش آن بگذارید.

شرایط ورود به کلاس های آموزش مدلینگ

hr

ورود به حرفه ی مدلینگ کار آسانی نیست بلکه یکسری ملزوماتی دارد که باید حتما آن را رعایت کنید. درواقع مدلینگ یک سری شرایط جسمانی ویژه ای می طلبد که در قسمت ذیل به آن اشاره می کنیم.

 • سلامت جسمانی
 • تعیین هدف
 • مشخص نمودن حوزه فعالیت
 • ذهن آرام
 • رژیم غذایی
 • مراقبت از پوست
 • آموزش های تکنیکال

سلامت جسمانی

hr

هیچگاه این موضوع را فراموش نکنید که بیشترین توجه به ظاهر مدل ها می باشد پس از لحاظ ظاهر و سلامت جسمانی باید از وضعیت ایده آلی برخوردار باشید. در کلاس های آموزش مدلینگ که توسط مدلینگ سنتر برگزار می گردد از سلامت جسمانی مدل ها به عنوان برترین خصوصیت یک مدل خوب یاد می شود.البته این موضوع تنها شامل مدل ها نمیشود بلکه سلامت جسمانی نکته ای است که تمام انسان ها در هر جایگاهی که هستند باید از آن برخوردار باشند اما متاسفانه برخی آنقدر غرق در زندگی می شوند که این موضوع را کاملا فراموش می کنند، از آنجا که حفظ و ارتقاء سلامت جسمانی در مورد مدل ها اندکی حساس تر است بیشتر به آن توجه می شود.

سلامت جسمانی انسان ها در گروی موارد مختلفی است و شرایط به خصوصی را می طلبد از جمله ورزش، رژیم غذایی، استفاده از ویتامین های مختلف و… درواقع ظاهری خوب و ایده آل به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد .

مهم ترین نکته ای که در کلاس های آموزش مدلینگ به آن اشاره می شود ورزش است تمامی متقاضیان باید به صورت منظم برنامه ای برای ورزش خود داشته باشند زیرا اندامی ایده آل تنها با ورزش حاصل می گردد.

از آنجا که ورزش راز موفقیت مدل های معروف جهانی است تحقیقاتی همه جانبه در رابطه با چگونگی حفظ تناسب اندام معروف ترین مدل های جهان به عمل آوردیم و زندگی سلبریتی های مختلف را بررسی کردیم که در این قسمت به برخی از صحبت های مدل های معروف در رابطه با راز تناسب اندامشان اشاره می کنیم.

آدریانا لیما در مورد حفظ تناسب اندام خود می گوید برخلاف تصور عموم مدل ها برای حفظ تناسب اندام خود مجبور هستند همانند قهرمانان المپیک ورزش کنند و به صورت کاملا تخصصی وقت خود را صرف ورزشی به خصوص نمایند.

آدریانا لیما با 33 سال سن پس از تولد دو فرزند خود تمریناتی سخت در پیش گرفت تا بتواند زیبایی اندام خود را حفظ نماید و در عرصه مدلینگ باقی بماند.

آدریانا لیما تمرینات ورزشی سخت خود را به صورت مستمر تحت نظارت برترین مربی ورزشی ” مایکل اولاجید ” در باشگاه آئرواسپیس در شهر نیویورک میگذراند. این مدل مشهور و زیبا برای حفظ اندام زیبای خود مجبور است سخت تلاش کند و در هر جلسه حضور در باشگاه 90 دقیقه به تمرینات سخت می پردازد.

شاید برایتان جالب باشد که لیما برای حفظ تناسب اندام خود به چه ورزش به خصوصی می پردازد، این چهره مشهور در عرصه مدلینگ برای حفظ اندام خود به صورت کاملا تخصصی به ورزش ایروبیک و ورزش های پرشی می پردازد، این تمرینات ویژه و سخت را به راحتی در صفحه اینستاگرام شخصی وی مشاهده می نمایید.

البته از نظر لیما انتخاب ورزش باید کاملا متناسب با روحیات اشخاص باشد، این مدل برتر ویکتوریا سیکرت به این اشاره کرده است که برای سلامت جسمانی خود ورزش های مختلفی اعم از یوگا، ایروبیک، دوچرخه سواری، پیاده روی و… را انتخاب کرده است تا بتوانند ورزشی که با علایق خودش متناسب است را برای ادامه دادن برگزیند.

او پس از امتحان کردن ورزش های مختلف به سراغ ورزش بوکس رفت و پس از امتحان کردن این ورزش ویژه علاقمندی خود را به آن اعلام کرد. لیما پس از آموزش هایی که در کلاس های ورزشی بوکس از مربیان حاذق دریافت کرد بیش از پیش به این ورزش علاقمند شد و روز به روز به صورت تخصصی تر این ورزش را دنبال کرد. از نظر لیما ورزش بوکس یکی از بهترین ورزش های هوازی است که تا کنون ابداع شده است.

متخصصان مدلینگ سنتر نیز در کلاس های آموزش مدلینگ خود همواره بر ورزش ایروبیک برای حفظ سلامت متقاضیان اصرار دارند.

السا هوسک یکی از مدل های برتر و چهره های محبوب جهانی است که قبل از ورود به حرفه ی مدلینگ یک بسکتبالیست حرفه ای بود و پس از ورود به این حرفه حساس نیز همچنان به ورزش تخصصی خود ادامه داد.

السا هوک نیز علاقمندی بسیاری به ورزش بسکتبال و همین امر باعث شده است در طول فعالیت خود در حوزه مدلینگ نیز به این ورزش ادامه دهد. السا هوسک نیز سلامت جسمانی خود را مدیون ورزش بسکتبال است و البته تنها به این ورزش بسنده نکرده است و برای سلامت جسمانی خود به ورزش های مختلفی از قبیل ایروبیک، پیاده روی، شنا و… روی آورده است.

لیندسی مدل معروف سی ساله ای است که راز تناسب اندام خود را در ورزش می داند این مدل زیبا روی در دوران نوجوانی به صورت تخصصی به رقص می پرداخت.

او در کلاس ها و تمرین های هیپ هاپ خود مدت زمانی را صرف ورزش های هوازی می کند و از این طریق در ورزش خود تنوع ایجاد می کند.

اگر بخواهیم از علاقمندی های لیندسی در حوزه ورزش سخن بگوییم باید به ورزش یوگا اشاره نماییم. لیندسی سی ساله آنقدر عاشق ورزش یوگا است که در مصاحبه های متعددی به علاقه اش نسبت به این ورزش اشاره کرده است.

یکی از نکاتی که در مورد لیندسی این مدل کالیفرنیایی توجه همه را به خود جلب می کند ورزش در اوج آرامش است او همواره بر این نکته اشاره کرده است که از انجام ورزش هایی سنگین خودداری می کند و تنها به ورزش هایی که به آن علاقمند است نظیر رقص خود تناسب اندام خود را حفظ می نماید.

کاندیسه مدل 26 ساله ویکتوریا سکرت است که به ورزش اهمیت بسیاری می دهد. او در سریالی که شرکت ویکتوریا سیکرت در تهیه و تنظیم آن نقش بسیاری داشت تا تمرینات سخت و طاقت فرسای مدل های معروف را نشان دهد نقش آفرینی کرد. این دختر بیست و شش ساله در این سریال ورزش های سنگینی که کل اندام درگیر آن هستند را به نمایش گذاشت و یکی از نمایش های ویژه دیگر رقص باله ی زیبایی بود که هلن ماری بوورز آن را ابداع گر آن بود.

از علاقمندی های کاندیسه میتوان به رقص اشاره کرد او در مصاحبه های مختلف علاقمندی خود را به رقص بیان کرده است. البته علاقمندی کاندیسه به این معنا نیست که برای داشتن اندامی زیبا تنها به رقص می پردازد، او در کنار رقص به ورزش های دیگر از جمله بوکس و بدنسازی نیز می پردازد تا بدین وسیله عضلات خود را تقویت کند.

بهاتی پرینسلو یکی از فرشتگان ویکتوریا سیکرت است که به نوبه خود در عرصه مدلینگ یکه تاز است. بهاتی همسر آدام لوین است.

بهاتی از دوران نوجوانی به ورزش شنا روی آورد و همچنان نیز برای داشتن تناسب اندام خود از این ورزش به خصوص و مفرح استفاده می کند.

بهاتی در مصاحبه هایی که تا کنون داشته است به این موضوع اشاره کرده است که به ورزش اهمیت بسیاری می دهد و برای رسیدن به اندام ایده آل خود در هفته 5 روز را به ورزش اختصاص داده است.

در این قسمت به اهمیت ورزش در حرفه مدلینگ پرداخته شد و به برنامه زندگی بسیاری از مدل های معروف اشاره شد، با توجه به مطالب فوق و مطابق با علمی که متخصصان مدلینگ در این زمینه دارند ورزش از جمله اولین و مهم ترین فاکتورهای حرفه مدلینگ است و در کلاس های آموزش مدلینگ همواره بر این موضوع اشاره می شود.

افرادی که علاقمند به حرفه مدلینگ می باشند باید وقت زیادی را صرف ورزش برای حفظ تناسب اندام خود کنند.

تعیین هدف

hr

تعیین هدف یکی از رازهای موفقیت است که در تمام حوزه های مختلف مهم ترین ارکان به شمار می رود. در مورد حرفه ی مدلینگ نیز همانند مشاغل دیگر برای دستیابی به موفقیت لازم است برای خود اهداف به خصوصی را مشخص نمایید.

در کلاس های آموزش مدلینگ معمولا از هنرجویان درخواست می شود تا اهداخود هرچقدر هم که محال باشد بر روی کاغذ یادداشت نمایند.

یادداشت کردن اهداف برای افرادی که قصد فعالیت در حوزه ی مدلینگ را دارند باعث ترغیب و ثبات قدم در مسیر دستیابی به جایگاه مورد نظر است.

مشخص نمودن حوزه مشخص

hr

دوستان عزیزی که قصد ورود به حرفه مدلینگ را دارند باید حتما به آینده شغلی خود توجه داشته باشند و حوزه به خصوصی را برای خود مشخص کنند.

البته این انتخاب به این معنا نیست که شما فقط محدود به یک حوزه می شود بلکه این امر باعث می شود شما هدفمندتر گام بردارید و روز به روز به سمت اهدافتان نزدیک تر شوید.

همانطور که در ابتدای این مطلب متذکر شدیم مدل ها در عرصه های مختلف از جمله عکاسی، آرایشی، لباس، تبلیغات، اکسسوری و… می توانند فعالیت داشته باشند.

اگر ما از ابتدای مسیر خود بدانید که قصد ادامه فعالیت در کدام حوزه به خصوص را دارید اوضاع اندکی بهتر خواهد شد زیرا در این صورت است که اهدافتان مشخص شده است و فقط برای آن تلاش می کنید.

شاید این مورد را بتوان به نوعی در تعیین هدف قرار دهیم زیرا با انتخاب حوزه مشخصی درواقع راه مشخص شده و هدف به خصوصی مشخص می گردد ، تعیین اهداف نه تنها در مورد حرفه ی مدلینگ بلکه در لحظه لحظه زندگی راهنمای انسان خواهد بود. معمولا در جلسات ابتدایی آموزش مدلینگ که در مدلینگ سنتر تشکیل می شود معمولا به این موضوع می پردازند و هنرجویان در ابتدا با تمامی جنبه های مدلینگ آشنا شده و در نهایت از آنها خواسته می شود تا مناسب ترین حوزه فعالیت را برای خود انتخاب نمایند.

ذهن آرام

hr

برخلاف تصور عموم افرادی که وارد حوزه مدلینگ میشوند علاوه بر ظاهری ویژه نیازمند ذهنی آرام میباشند. دستیابی به ذهنی آرام به راحتی نیست و شاید داشتن ذهنی آرام نسبت به داشتن تناسب اندام کار سخت تری باشد. معمولا برای داشتن آرامش روانی کلاس های یوگا پیشنهاد می شود.

در بررسی هایی که پیرامون نحوه ورزش مدل های معروف انجام شد مشاهده کردید که اکثرا تمام مدل ها اندکی از وقت روزانه خود را صرف ورزش یوگا میکنند تا به آرامش بیشتری دستیابند.

معمولا در کلاس های آموزش مدلینگ که در مدلینگ سنتر برگزار می شود هنرجویان را به سمت ورزش یوگا سوق می دهیم.

رژیم غذایی

hr

یکی از مهم ترین نکاتی که در مورد مدلینگ وجود دارد رعایت رژیم غذایی است. اصولا تمامی مدل های مشهور یک رژیم غذایی به خصوصی دارند که کاملا حساب شده است.

این مورد آنقدر خطر آفرین بوده است که در کلاس های آموزش مدلینگ زمان زیادی را در مورد توضیح آن اختصاص می دهند زیرا سوء برداشت افراد از آن باعث شده است شاهد رفتارهای افراطی از سمت هنرجویان باشیم.

دوستان عزیزی که به حرفه مدلینگ علاقمند هستند و قصد دارند به صورت تخصصی وارد آن شوند باید بدانند که خوش استایل بودن تنها با رژیم های سخت همراه نیست.

معمولا بانوان در این مورد دچار اشتباه می شوند، زیرا در مورد مدلینگ بانوان خوش استایل بودن در لاغر بودن خلاصه می شود اما بانوان عزیز که در این حرفه پای می گذارند باید توجه داشته باشند که رژیم هایی که به موجب آن قرار است از مصرف موارد غذایی دوری کنید در کلاس های آموزش مدلینگ ممنوع است.

شما باید بدانید یک رژیم غذایی تنها در صورتی درست تلقی می شود که تمام مواد مغزی و مفید به بدن برسد. دلیل حساسیت متخصصان سوییم سنتر به جهت بروز مشکلاتی است که تا کنون شاهد آن بودیم.

وجود افراط در رژیم غذایی و استفاده از رژیم های نادرست باعث شده است تا چندین دختر جوان در اثر رژیم غذایی اشتباه دچار سوء تغذیه و مرگ شوند.

به هیچ عنوان به سمت رژیم هایی نادرست نروید، و از واژه رژیم غذایی برداشت اشتباه نداشته باشید!!!

منظور از رژیم غذایی تنها رعایت سلامت غذایی است شما در یک رژیم غذایی صحیح تنها مجاز به دریافت کالری روزانه مشخصی هستید و تا به اینجای کار اصلا خطر آفرین نیست بلکه مهم ترین نکته موجود دریافت این میزان کالری است.

شما در رژیم غذایی خود تنها مجاز به دریافت میزان کالری با مواد غذایی سالم نظیر سبزیجات، پروتئین و… هستید و استفاده از مواد غذایی و تنقلاتی که فاقد ارزش غذایی کافی هستند و تنها میزان کالری زیادی به انسان می رسانند ممنوع است.

البته مدل های مشهوری نیز در این عرصه وجود دارند که در رژیم غذایی خود از تنقلاتی که به آن علاقمند هستند استفاده می کنند و در نهایت میزان ورزش خود را افزایش می دهند تا کالری اضافه را بسوزانند.

در کلاس های آموزش مدلینگ در مدلینگ سنتر معمولا پزشکان متخصص تغذیه را به افراد هنرجو معرفی می نماییم تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری به عمل آوریم.

با وجود یک پزشک متخصص می توانید به راحتی با رعایت رژیم غذایی صحیح به تناسب اندام دست یابید که مهم ترین رکن یک مدل است.

مراقبت از پوست

hr

از جمله مهم ترین مواردی که مدل ها باید رعایت کنند مراقبت از پوست است. داشتن پوستی شفاف یکی از معیارهای زیبایی جهانی محسوب میشود.

شاید با یک نگاه سطحی به مدل های مشهور به این فکر باشید که تمامی این مدل ها با آرایش های سنگین و استفاده از کرم های آرایشی مختلف به این زیبایی و درخشندگی پوست دست میابند اما این موضوع کاملا اشتباه است. زیرا یکی از معیارهایی که یک مدل باید داشته باشد درخشندگی پوست بدون استفاده از مواد آرایشی است.

به همین منظور در کلاس های آموزش مدلینگ اساتید همواره بر این موضوع تاکید دارند که افراد ملزم هستند توجه ویژه ای به پوست خود داشته باشند. دستیابی به پوستی شفاف و درخشان به سادگی نیست و یکسری مراقبت های به خصوصی را می طلبد که تنها با انجام آن پوست شفاف و درخشانی حاصل می گردد. معمولا در سلامت پوست چندین عامل تاثیر گذار است که مدل های مشهور دنیا از استفاده آن غافل نیستند. که در قسمت ذیل به تعدادی از این موارد اشاره می کنیم.

تا حد امکان به متقاضیان کلاس آموزش مدلینگ پیشنهاد می کنیم برای شفافیت پوست خود از موارد طبیعی نظیر روغن های گیاهی مختلف استفاده کنند زیرا تاثیری که این روغن ها بر زیبایی پوست دارد امری غیر قابل انکار است.

شاید باور این موضوع برایتان دشوار باشد که مدل های مشهور نیز از روغن های گیاهی و طبیعی برای مراقبت پوست خود استفاده می کنند. مشهورترین روغن های گیاهی که برای درخشندگی و شفافیت پوست از آن استفاده می شود روغن زیتون و روغن نارگیل است که مدل های مشهور مختلفی از روغن نارگیل استفاده روزانه دارند.

میراندا کر در مصاحبه ای که اخیرا داشته است راز سلامت و زیبایی پوست خود را روغن نارگیل معرفی نموده است.

یکی  از موارد که مدلینگ های مشهور از آن استفاده می کنند استفاده از تونر به جای صابون های شوینده مختلف است. شستن و شوی پوست صورت باعث می شود تا چربی های طبیعی پوست از بین برود.

از بین رفتن چربی طبیعی پوست نیز یکی از عوامل مخرب است که تا حد امکان باید از آن دوری جویید، به همین منظور مدل های مشهور به جای استفاده روزانه از صابون از تونر استفاده می نمایند.

پزشک های پوست بسیاری به این موضوع اشاره می کنند که تا حد امکان از شست و شوی صورت با صابون های مختلف اجتناب کنید.

تاکید پزشکان بر شست و شوی شبانه صورت است و اکثر پزشکان بر این عقیده هستند که در طول روز به خصوص صبح ها تونر  را جایگزین صابون های بهداشتی کنید.

خاصیت تونر ها به این صورت است که میزان PH پوست را کاملا تنظیم میکند و از خشکی و چرب بودن پوست تا حد بسیاری می کاهد.

شکر مضر ترین عنصر ممکن در زندگی بشر است اما در مورد زندگی مدلینگ های مختلف قضیه اندکی فرق می کند. شکر دشمن اندام ایده آل و داشتن پوست شفاف است.

در کلاس های آموزش مدلینگ اساتید بر اجتناب از استفاده شکر تاکید بسیاری دارند و از آن به عنوان ماده ممنوعه یاد می کنند. اغلب مدل ها معمولا پس از اطلاعاتی در مورد این ماده ممنوعه به صورت نا خود آگاه نسبت به استفاده از آن اجتناب می کنند.

مدلینگ سنتر به عنوان برترین مرکز آموز مدلینگ در ایران به متقاضیان کلاس مدلینگ همواره تاکید می کند که از پزشکان پوست متخصص استفاده نمایید.

هرچقدر هم که با دقت بسیار از پوست خود مراقبت نمایید باز هم گاها ممکن است با مشکلات پوستی مواجه شوید که خود از آن بی خبر هستید.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای مراجعه به پزشک متخصص پوست خود برنامه ای مشخص داشته باشید و حداکثر در هر ماه یک بار به پزشک متخصص خود مراجعه نمایید تا از سلامت پوست خود اطمینان حاصل کنید.

ضد آفتاب بهترین کرم مراقبت از پوست است که تا کنون یافت شده است. تا کنون مشاهده نکردیم که پزشک متخصصی مخالف استفاده از کرم ضد آفتاب باشد.

کرم ضد آفتاب همانند معجزه ای می ماند که همواره استفاده آن به افراد توصیه می شود.

آموزش های تکنیکال

در سری آموزش های تکنیکال کلاس های آموزش مدلینگ افراد را برای مدل حرفه ای آموزش می دهند. اگر به خواهیم به این آموزش ها اشاره نماییم می توانیم موارد ذیل اشاره نماییم.

 • آموزش حفظ فیگور
 • بررسی مدل های مشهور
 • آشنایی با برند های مشهور دنیا
 • آموزش سکشن های درسی مد و فشن
 • آموزش هایی مربوط به حضور در صحنه
 • و…

اگر بخواهیم به آموزش هایی که در قسمت تکنیکال در کلاس های آموزش مدلینگ مورد بررسی قرار می گیرد اشاره کنیم مجبور به تهیه لیستی بلن خواهیم بود به همین جهت از ادامه این مورد صرف نظر می کنیم و در مقالاتی مرتبط به آن می پردازیم.

شروع کلاس های آموزش مدلینگ از چه زمانی است؟1398-08-19T22:01:44+03:30

کلاس های آموزش مدلینگ به صورت ترمیک برگزار می گردد مبتدیان در ابتدای هر ماه میتوانند از طریق تماس با مدلینگ سنتر از نحوه ی شرکت در کلاس های آموزشی مطلع شوند.

آموزش مدلینگ به چه صورت است1398-08-19T21:58:27+03:30

به راحتی با شرکت در کلاس های آموزش مدلینگ می توانید با اصول و استانداردهای مدلینگ آشنا شوید.