توضیحات

آموزش مدلینگ مبتدی

عاشق مد و فشن هستی؟ 

دیگه وقتش رسیده که به صورت تخصصی آموزش ببینی… 

آموزش مدلینگ مبتدی در مدلینگ سنتر تنها با هدف پرورش افرادی که علاقمند به این حوزه هستند تشکیل شد. اگر شما هم تا کنون وارد حوزه ی مد و فشن نشده اید اما به آن علاقمند هستید پیشنهاد می کنیم از ابتدای مسیر به صورت کاملا تخصصی وارد شوید.

در مورد آموزش مدلینگ در قسمت های دیگر توضیحاتی همه جانبه ارائه دادیم اما تنها به آن بسنده نمیکنیم. مدلینگ سنتر به عنوان برترین آژانس مدلینگ در ایران خود را در برابر علاقمندان مد و فشن مسئول می داند.

ما به صورت کاملا تخصصی کلاس های آموزش مدلینگ مبتدی را برای آموزش های پایه ای تشکیل دادیم تا افراد با آموزش های آکادمیک و به صورت کاملا تخصصی وارد این حوزه شوند.

در کلاس های آموزش مدلینگ مبتدی افرادی که هیچ گونه علمی در حوزه مد و فشن ندارند وارد کلاس های آموزشی می شوند و در کنار متخصصان آژانس مدلینگ سنتر به علم آموزی می پردازند.

ما در کلاس های آموزش مدلینگ مبتدی قسمت های مختلف را به افراد می آموزیم درواقع آنها را برای ورود به کلاس های آموزشی در مقاطع بالاتر آماده می سازیم.

شاید بتوان از کلاس های آموزش مدلینگ مبتدی به عنوان زیربنای آموزشی نام برد. در ابتدای زمان تاسیس مدلینگ سنتر تنها یک کلاس آموزش مدلینگ وجود داشت و افراد بدون داشتن هیچ اطلاعات پایه ای در این زمینه وارد کلاس های آموزشی می شدند.

در جلسات ابتدایی کلاس های آموزشی دانش پژوهان هنوز که هنوز با این حوزه ی هنری آشنایی نداشتند بسیار سردر گم بوده و حتی گاها از ادامه ی مسیر پشیمان می شدند.

پس از مشاهده این مشکلات تصمیم گرفتیم آموزش مدلینگ را به دو گروه آموزش های مبتی و آموزش های پیشرفته تقسیم بندی کنیم.

البته این مورد واقعا به نفع هنرجویان بوده است. ششما تا زمانی که با اصول اولیه هر هنر و علمی آشنایی نداشته باشید به هیچ عنوان نمیتوانید به راحتی در این مسیر ادامه دهید.

اجازه دهید با بیان مثالی ارزمندی کلاس های آموزش مبتدی مدلینگ را برایتان آشکار سازیم. ابتدای زمان تحصیل خود را به خاطر آورید. در ابتدای مسیر شما قبل از ورود به مدرسه مجبور به حضور در کلاس های پیش دبستانی یا آمادگی بودید. در این مدت این کلاس ها شما را با اصول ابتدایی آموزش های مدرسه آشنا می کرد شما در این کلاس ها با بسیاری از قوانید و عوامل مبتدی آشنا می شدید و یکسری مهارت های به خصوصی کسب می کردید.

حال در این مورد آموزش مدلینگ مبتدی نیز همانند دوران تحصیل مدرسه است. شما به عنوان یک فرد که هیچ علمی در این زمینه ندارید قاعدتا اگر با مسائل پیشرفته مدلینگ مواجه شوید از تصمیم  خود صرف نظر خواهید کرد.

متخصصان مدلینگ سنتر چارت آموزشی کلاس های مدلینگ را به نحوی برنامه ریزی کرده اند که فرد در کلاس های مبتدی تنها با اصول اولیه دنیای مد و فشن آشنا می شود و پس از طی این آموزش ها میتواند وارد مرحله ی پیشرفته شود .

در ادامه در مورد کلاس های آموزش مدلینگ مبتدی اطلاعات جامع تری ارائه خواهیم داد.

در کلاس آموزش مدلینگ مبتدی چه می گذرد؟

سوالی که اکثر مراجعه کنندگان از مدلینگ سنتر می پرسند. این کلاس به چه نوع آموزشی اختصاص داده شده است؟ در مدت زمان کلاس چه می گذرد؟ پس از پایان دوره چه اتفاقی می افتد؟

در کلاس های آموزش مدلینگ مبتدی به اصول اولیه مد و فشن پرداخته می شود. تمامی اشتباهات شرکت کنندگان در این کلاس ها در این آموزش باید برطرف گردد.

  • پرورش افکار هنرجویان

این مرحله اولین و اصلی ترین آموزشی است که در کلاس های آموزش مدلینگ مبتدی وجود دارد. البته نه تنها در مورد مدلینگ و فشن بلکه در تمامی حوزه های دیگری شما ابتدا باید باورهای ذهنی خود را بسازید و پس از آن است که می توانید با تمام سختی های مسیر وارد آن شوید و ادامه دهید.

قطعا هر یک از مراجعه کنندگان به مدلینگ سنتر یا حتی افرادی که در حال مطالعه این مطلب هستند یک رویای نهفته در وجود خود دارند. اما برخی از افراد جرات به زبان آوردن این رویا را دارند و برخی دیگر تنها آن را به عنوان امری محان در گوشه های مخفی ذهن خود نگه داشتند.

در اولین جلسات کلاس آموزش مدلینگ مبتدی از تمامی هنرجویان خواسته میشود تا یکی از الگوهای خود در عرصه مدلینگ را نام ببرند. آنها باید جرات کنند از علایق خود در این رابطه صحبت کنند.

این یک شروع فوق العاده است. شما باید در مرحله اول میزان علاقمندی خود نسبت به چهره های برتر جهانی را کشف کنید با این کار حوزه فعالیت خود را کشف خواهید کرد.

آلبرت انیشتین دانشمند مشهور جهانی همواره بر این موضوع تاکید داشت که قدرت رویا از علم بیشتر است. همین رویا هستند که جرقه فعالیت های وسیع تر را می زنند.

رویاهای شما نقش محرک را در وجودتان ایفا می کند. با کشف دقیق روهایتان می توانید هدفمند تر و با قدرت بیشتری به سمت اهدافتان نزدیک شوید.

فراموش نکنید ورود به عرصه مدلینگ مستلزم عزم و اراده ای قوی میباشد. وقتی قدم در این راه می گذارید باید خود را با سختی های بسیاری آماده سازید.

یکی از نکاتی که همواره در کلاس های آموزش مدلینگ به آن اشاره می شود ایجاد تصوری صحیح از مدلینگ است. متاسفانه در اذهان عمومی این اشتباه رایج وجود دارد نامهای مد، فشن و مدلینگ یادآور عکس های برهنه ی مدل های برجسته روی مجلات مختلف خواهد بود. در جلسات ابتدایی کلاس های آموزش مدلینگ مبتدی افراد در این مورد کاملا توجیه خواهند شد.

یادداشت برداری از ویژگی های خوب ظاهری

  • مکتوب کردن خصوصیت های ظاهری برتر در کلاس آموزش مدلینگ مبتدی

قبل از این که افراد جامعه شما را کشف کنند و نسبت به برتری های ظاهری شما نظر دهند این شما هستید که باید با ویژگی های ظاهری برتر خود آشنا شوید.

از لحاظ روانشناسی انسان به هرچه که باور داشته باشد می رسد اگر شما از لحاظ درونی و ذاتی خود را یک چهره ی برتر ندانید و نتوانید زیبایی های خود را برشمارید چطور انتاهر خواهید داشت دیگران این برتری را در وجودتان بیابند.

در این مرحله استاد کلاس آموزش مدلینگ مبتدی از هنرجویان درخواست می کند تا ویژگی های برتر ظاهری خود را به صورت مکتوب یادداشت نمایند.

معمولا افراد در نوشتن این لیست کمی دچار سردرگمی خواهند شد. برای تهیه لیست دقیق کافی است با اعتماد به نفس کامل رو به روی یک آینه ی قدی بایستید و با دقت به ظاهر خود بنگرید.

اگر چشمانی زیبا دارید، اگر اندامتان بسیار منطبق با معیارهای استاندارد جهانی است، اگر قد بلندی دارید، اگر موهای زیبایی دارید،اگر نگاه گیرایی در خود حس می کنید همه و همه را در این لیست ذکر کنید. معمولا هنرجویان پس از پایان این مرحله معجزه آن را در وجود خود حس خواهند کرد.

تاثیر مثبتی که این لیست از لحاظ روانشناسی در فرد ایجاد خواهد کرد در عرصه مدلینگ بسیار حائز اهمیت خواهد بود و نقش بسزایی در موفقیت افراد خواهد داشت.

” خودتو قبول داشته باش رفیق ”

آموزش مدلینگ مبتدی

  • تمرینات ورزشی مختلف و رژیم غذایی مناسب

معمولا یکی از معیارهای همیشگی برای مدل شدن ظاهر زیبا است. البته این بدان معنا نیست که تنها افرادی با ظاهر زیبا مدل خواهند شد بلکه تنها یکی از معیارهای مدلینگ میباشد.

در ابتدایی ترین جلسات کلاس آموزش مدلینگ مبتدی افراد تحت سنجش های مختلف قرار می گیرند. در این جلسات قد و وزن هنرجویان به صورت کاملا دقیق توسط پزشک تغذیه مورد بررسی قرار می گیرد و شاخص های زیبایی اندام برای آنها توضیح داده می شود.

ما به دنبال ایجاد استانداردهای اولیه برای هنرجویان هستیم و در این مسیر آنها را یاری می نماییم. پس از بررسی دقیق قد و وزن افراد و شاخص وزن و چربی آنها ورزش های روزانه را برایشان شرح میدهیم.

ورزش یک عنصر جدا نشدنی در زندگی مدل ها می باشد. در این مورد هیچگونه سخت گیری از جانب مربیان لحاظ نمیشود و هنرجویان می توانند به راحتی رشته ورزشی که به آن علاقمند هستند را برگزینند و به صورت مداوم برای سلامت جسمانی خود تلاش نمایند.

مرحله ی بعد نوبت به رژیم غذایی می رسد. این مورد نیز بسیار قابل تامل است و تنها باید از طریق متخصصان انجام شود. مدلینگ سنتر همواره بر این موضوع تاکید دارد که رژیم غذایی کی از حساس ترین موارد زندگی هر انسانی است و باید به نحوی حساب شده باشد تا در طل روز مواد غذایی مختلف به بدن انسان برسد.

برای این مورد نیز اساتید کلاس های آموزش مدلینگ مبتدی افراد متخصص و خبره را در زمینه ی رژیم های تغذیه به هنرجویان معرفی می نمایند.

در تمام مدتی که هنرجو به دنبال کسب مهارت مدلینگ است باید تحت نظر پزشک تغذیه خود باشد. حتی این مورد در چهره های معروف عرصه مدلینگ نیز به چشم میخورد آنها نیز با این همه تجربه فعالیت در این عرصه همچنان تحت نظارت پزشکی متخصص می باشند.

  • مدل شدن به قد بلند و زیبایی فوق العاده نیست

معمولا اساتید کلاس های آموزش مدلینگ مبتدی این نکته را در کلاس های خود یادآور می شوند که در تهیه لیست فوق قرار نیست تمام ویژگی های برتر زیبایی جهانی در وجود شما باشد.

در کلاس های آموزش مدلینگ مبتدی با افراد بسیاری مواجه می شویم که به دنبال تمامی ویژگی های برتر زیبایی در وجود خود هستند.

در عرصه مد و فشن با افراد مختلفی با چهره های بسیار معمولی اندامی بسیار معمولی مواجه می شویم. در این مرحله هنرجویان را با مدل هایی که نه قد بلند دارند و نه از لحاظ زیبایی چهره زیبایی خیره کننده ای دارند آشنا می کنیم.

شما باید بدانید هر فرد چند ویژگی به خصوص دارد که باعث برتری او نسبت به سایر انسان ها می شود.

  • آشنایی با مدل ها ، ترندها ، استایل های مختلف و مشهور جهانی

البته خلاقیت در عرصه مد و فشن جایگاه ویژه ای دارد. درواقع این خلاقیت است که باعث برتری مدل ها و مانکن های مختلف نسبت به یکدیگر می شود.

اما در این مراحل ابتدایی که افراد هنوز هیچ  ماهیت ذهنی از مدلینگ و مانکن شدن ندارند پیشنهاد می دهیم با مدل های مختلف در عرصه های فعالیتی مختلف آشنا شوند و حتی از آنها الهام گیرند.

وقتی شما با چهره های مشهور و مدل های نامی سراسر جهان آشنا می شوید ذهنتان آمادگی بیشتری برای ایجاد خلاقیت پیدا می کند.

اساتید آموزش مدلینگ مبتدی خود نیز در این مسیر چهره ها و افراد مختلف این عرصه در آیین و فرهنگ های مختلف را به هنرجویان معرفی می نمایند.

جالب است بدانید گاها در مدلینگ سنتر هنرجویان و اساتید مختلف گرد هم می آیند و عملکردهای مدل ها و چهره های مشهور دنیا را مورد بررسی قرار می دهند.

این بررسی مو شکافانه بسیاری از رموز نهفته در هنر آنها را روشن میسازد. به همین جهت است که همواره بر این موضوع تاکید  داریم که افراد در ابتدای مسیر آموزشی خود با بسیاری از مدل های مشهور آشنا شوند تا در مراحل بعدی کلاس ها با مشکل مواجه نشوند.

البته این کار سختی نیست تنها کافی است با کلید واژه های مرتبط در موتورهای جست و جو از جمله گوگل سرچ هدفمند داشته باشید.

  • مطالعه کتب تاریخی مرتبط با عرصه مد و فشن

شما به عنوان یک هنرجوی مدلینگ موظف هستید تمامی تاریخ مربوط به مد و فشن را نورد مطالعه دقیق قرار دهید. اصلا هم چیز عجیبی نیست. انسان برای ورود به هر عرصه ای باید از گذشته ی آن اطلاعاتی کامل و جامع داشته باشد.

حتی اساتید برجسته ی مدلینگ تاریخ عرصه مد و فشن را از بر هستند و گاها از آن برای ابداع سبک جدید و به خصوص الهام می گیرند.

معمولا در کلاس های آموزش مدلینگ مبتدی به هنرجویان پیشنهاد می شود که با دقت هر چه تمام این کتب را مورد مطالعه قرار دهند و از هر عکسی که در این کتب یا ژورنال های مختلف می بینند یک نسخه در مغز خود با جزئیات کامل ثبت نمایند.

شما به عنوان یک هنرجوی تازه کار در این عرصه پس از مطالعه آثار تاریخی مختلف باید قادر به اهام گرفتن و تلفیق سبک های مختلف با یکدیگر باشید.

همین تلفیق سبک های مختلف است که از شما یک نخبه در عرصه ی مدلینگ میسازد. به مرور زمان وقتی با سبک های قدیمی و جدید آشنا شدید می توانید از تلفیق و کنار هم قرار دادن سبک های قدیمی و جدید یک ایده جدید خلق نمایید.

حتی مشاهده شده است افراد پس از گذراندن این جلسات آنقدر از لحاظ ذهنی به پیشرفت دست یافتند که خود به تنهایی یک سبک در عرصه مدلینگ و فشن ثبت نمودند.

  • خلاقیت

داشتن خلاقیت نه تنها در تمام عرصه های مختلف حائز اهمیت است اما شاید در مورد مدلینگ قضیه کمی مهم تر باشد. در کلاس های آموزش مدلینگ مبتدی همواره به هنرجویان یادآور می شویم خلاقیت است که باعث ایجاد تمایز شما از سایر مدلینگ ها می شود.

درست است که باید پیروی یکسری استانداردهای از پیش تعیین شده باشید اما هرچقدر میزان خلاقیت خود را افزایش دهید به مرور زمان به مدلی مشهور تبدیل خواهید شد.

البته این مورد ناخودآگاه در افراد هنرجو که در کلاس آموزش مدلینگ شرکت می کنند به وجود می آید زیرا در این کلاس های آموزشی هنرجویان مختلف حضور دارند و طرح ایده هایی جدید موجب افزایش خلاقیت افراد خواهد شد.

شما به عنوان یک مدل باید قادر باشید همواره ایده هایی جدید و خارق العاده ارائه دهید. خلق ایده هایی جدید نیز در گروی مطالعات هدفمند میباشد.

همانطور که در قسمت فوق به آن اشاره شد مطالعاتی همه جانبه و هدفمند شما را به سمت خلق سبک هایی جدید سوق می دهد.

چه بسا با خلاقیت بتوان برخی از نواقص ذاتی را پوشش داد. برای اینکه بتوانید در عرصه مدلینگ به خوبی بدرخشید باید خوب ببینید و خوب احساس کنید.

برای مدلینگ شدن اصلا نیازی به داشتن قدی بلند، اندامی ظریف و زیبایی چهره ندارید شما به راحتی با نبوغ خود می توانید ایده و سبکی جدید خلق کنید که جایگزین تمامی نواقصتان شود.

آشنایی با ترند روز دنیا

  • همراه شدن با ترندهای روز دنیا

تا کنون در جای جای مختلف این مطلب از واژه ترند استفاده کردیم اما از این موضوع غافل شدیم که شاید شما با این واژه آَنایی نداشته باشید. اجازه دهید در ابتدا واژه ی ترند را معنا کنیم.

ترند در لغت به معنای فراگیر شدن است. از واژه ی ترند در عرصه مد و فشن بارها و بارها استفاده شده است. درواقع ترند در این عرصه به معنای مد روز است.

شما باید به عنوان یک فردی که در جست و جوی مدلینگ است باید مد روز دنیا را از طریق شیکه های مختلف مجازی پیگیری نمایید.

شما به عنوان یک مدلینگ باید با تمامی مد هایی که در هر سال مطرح می گردد آشنا شوید به اصطلاح باید قادر باشید خود را آپدیت نگه دارید.

امروزه با وجود شبکه های اجتماعی مختلف از جمله توییتر، اینستاگرام ، فیسبوک و… این امر بسیار راحت شده است و تنها با ساخت یک اکانت در این شبکه های مجازی می توانید با ترندهای جهانی آشنا شوید.

  • آشنایی با اصطلاحات رایج در امور مدلینگ در کلاس های آموزش مدلینگ مبتدی

متاسفانه عرصه مدلینگ در کشور عزیزمان هنوز آنقدر به مرحله پیشرفت نرسیده است. مدلینگ سنتر به عنوان اولین و معتبرترین آژانس مدل در ایران سعی بر این دارد تا افراد را به صورت تخصصی با این عرصه آشنا سازد.

برای اینکه افراد بتوانند به صورت کاملا تخصصی وارد حوزه مد و فشن شوند لازم است با بسیاری از اصطلاحات جدید و جالب آشنا شوند.

همانطور که قبلا هم بارها و بارها متذکر شدیم این کلاس تنها به آموزش مدلینگ مبتدی می پردازد، شما با اصول اولیه این هنر آشنا خواهید شد و تنها اصطلاحات اولیه برایتان روشن می گردد.

وقتی شما پا به این عرصه می گذارید تا به صورت تخصصی به یک مدلینگ حرفه ای تبدیل شوید پس باید خود را آماده سازید که با مقالات زبان اصلی مختلفی رو به رو شوید.

همانطور که پیش تر متذکر شدیم حوزه های مد و فشن به تازگی در کشور عزیزمان روی کار آمده است و هنوز منابع خوبی در این زمینه ترجمه نشده است که شما عزیزان بتوانید از آن در جهت ارتقاء سطح علمی خود استفاده نمایید.

مدلینگ سنتر در برنامه های آتی خود این مورد را گنجانده است که از اطلاعات ارزشمند اساتید این حوزه استفاده نماید و مقالات و کتاب های آموزشی مختلف و مناسب را به شما عزیزان ارائه دهد.

حال در این مرحله در حد آموزش های کلاسی افراد با اصطلاحات رایج آشنا خواهند شد که بعدها در صورت مطالعه یک مقاله به زبان انگلیسی بتوانند مغهوم آن را دریافت نمایند.

  • آشنایی با عرصه های مختلف مدلینگ در کلاس های آموزش مدلینگ مبتدی

شما در ابتدای راه باید قادر به انتخاب مسیر خود باشید. متخصصان و اساتید کلاس های آموزش مدلینگ مبتدی در این مرحله هنرجویان را با عرصه ها و حوزه های مختلف مدلینگ آشنا می سازند.

در این جلسات علاوه بر اینکه افراد را با نام های مختلف حوزه های مدلینگ آشنا می کنند در مورد  هرکدام نیز اندکی توضیح ارائه می دهند.

با اندکی آشنایی با هر حوزه از مدلینگ فرد قادر خواهد بود بهترین حوزه را برای خود برگزیند. در انتخاب این مورد باید به مسائل بسیاری از جمله استایل و ظاهر توجه داشت.

این ده مورد از مواردی بود که در کلاس های آموزش مدلینگ مبتدی به آن پرداخته می شود. در این جلسات همه ی قوانین و اصولی که برای مدل شدن نیازمند آن هستید را مورد بررسی دقیق قرار می دهیم.

برای ثبت نام در کلاس های آموزش مدلینگ مبتدی تنها کافی است از طریق راه های ارتباطی با مدلینگ سنتر در ارتباط باشید. تا از طریق یک تماس تلفی آینده خود را تضمین کنید و رویاهایتان را به حقیقت تبدیل نمایید.